חתן כלה >>> אולמות אירועים >>> עדיה אירועים | עדיה יבנה >>> אודות

תפריט

אודות - עדיה | עדיה אירועים

עדיה ועיצוב אירוע יוקרתי

 

מתחם האירועים עדיה הוא לא סתם עוד גן אירועים. גן האירועים שלנו מתמחה בעיצוב של אירועים יוקרתיים בסגנון אלגנטי וייחודי. כלל האירועים שלנו יכולים להיות אירועים פרטיים קטנים או אירועים רב משתתפים. המתחם יכול להכיל עד 1500 איש והוא עושה זאת באופן מרווח ולא צפוף או דחוס כמו גני אירועים אחרים. האירועים שלנו הם באווירה של טבע ויצירה, של התחדשות והכי חשוב יוקרה והנאה. גן האירועים שלנו מתאים למגוון אירועים ובמיוחד לחתונות.

 

עדיה - לאירועים לכל אורך השנה

 

מתחם האירועים וגן האירועים עדיה מתאים לאירועים במשך כל השנה. לאורך כל עונות השנה אנו עורכים אירועי יוקרה איכותיים מאוד. האירועים מותאמים לעונה ולמזג האוויר וכל פרט בהם מתוכנן ומוקפד מתוך בחירה אישית של עורכי האירוע. אנו מאמינים שכל אירוע הוא ייחודי ולכן כל אירוע צריך שיהיו דברים שונים ומאפיינים שונים. אנו נשמח להתאים את גן האירועים שלנו באופן מושלם לאירוע החלומות שלכם – כך שתוכלו להרגיש שהאירוע הוא באמת מה שרציתם ועבדתם עליו כל כך קשה. הניסיון האישי שלנו מלמד שמי שבוחר לערוך את האירוע אצלנו לא מתחרט אלא נהנה ואף ממליץ על כך לחברים ובני משפחה.

 

עדיה – ואירוע שהוא חוויה

 

אירועים במתחם עדיה הם הרבה יותר מאירוע של ערב אחד- הם חוויה שנשארת אתך לאורך זמן רב. המתחם יכול להזכיר לכם ארמון הוא מקום שניתן למצוא רק באגדות. עיצוב האירוע תלוי ברצון שלכם ובמה שאתה אוהבים לעשות. אנו נשמח לעצב לכם את האירוע לפי הדרישות שלכם ולפי הפנטזיות האישיות שלכם. עיצוב אירועים וארגון אירועים הוא המומחיות שלנו ואנו עושים זאת ביסודיות רבה ורגישות. ארגון אירוע כמו חתונה לא חייב להיות תהליך מלחיץ או מלא במתחים, הוא יכול להיות גם תהליך של כיף, אושר וחיזוק הזוגיות. בחירה בגן האירועים שלנו לא רק תחזק אתכם כזוג אלא גם תגרום לכם להתחיל את חיי הנישואין ברגל ימין.


תמונה: אודות - עדיה אירועים | עדיה יבנה - אולמות אירועים
צור קשר